Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
