Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
