Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: هویت

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Machine name
fa: نام دستگاه
