Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Subject
sv: Ämne

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Conditions
sv: Villkor

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: All submissions
sv: Alla inlägg
