Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Subject
uk: Тема

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Conditions
uk: Умови

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: webform
uk: вебформа

en: Webform
uk: Вебформа

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Conditional
uk: Умовно

en: All submissions
uk: Усі надсилання

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Conditional logic
uk: Умовна логіка

en: Webform Submissions Notification
uk: Вебформа: Сповіщення про надсилання
