Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Delete
fr: Supprimer

en: Subject
fr: Objet

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Conditional
fr: Conditionnel

en: Originator
fr: Initiateur

en: All submissions
fr: Toutes les soumissions

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: Conditional logic
fr: Logique conditionnelle
