Webform Submissions Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
