Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Message
am: መልእክት

en: Default
am: ነባሪ

en: Email
am: ኢሜይል
