Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Send email
el: Στείλε email

en: Message
el: Μήνυμα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: State
el: Κατάσταση

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: Sender email
el: ￼￼Email αποστολέα

en: Theme name
el: Όνομα θεματικής παραλλαγής
