Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Message
sl: Sporočilo

en: Default
sl: Privzeto

en: Attachments
sl: Priponke

en: From email address
sl: E-naslov pošiljatelja

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')
