Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Elements
eo: Elementoj
