Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Message
eu: Mezua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Email
eu: Eposta

en: State
eu: Egoera

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Sender email
eu: Bidaltzailearen posta elektronikoa

en: Theme name
eu: Gaiaren izena
