Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: States
gl: Estados

en: Email
gl: Correo electrónico

en: State
gl: Estado

en: Send to
gl: Enviar

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: From email address
gl: Correo electrónico de remite

en: Webform
gl: Formulario web

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: Sender email
gl: Correo electrónico do remitente

en: Theme name
gl: Nome do tema
