Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: State
sr: Статус
