Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Send email
it: Invia messaggio

en: Message
it: Messaggio

en: Default
it: Predefinito

en: States
it: Stati

en: Email
it: E-mail

en: State
it: Stato

en: Send to
it: Invia a

en: Attachments
it: Allegati

en: From name
it: Nome del mittente

en: Notification
it: Notifica

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Elements
it: Elementi

en: Sender name
it: Nome del mittente

en: Sender email
it: Mittente

en: subject
it: oggetto

en: Include files as attachments
it: Includi i file come allegati

en: Theme name
it: Nome del tema
