Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Message
fi: Viesti

en: Default
fi: Oletus

en: States
fi: Tilat

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: State
fi: Tila

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Attachments
fi: Liitteet

en: From email address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: Elements
fi: Elementit

en: Sender name
fi: Lähettäjän nimi

en: Sender email
fi: Lähettäjän sähköposti

en: Include files as attachments
fi: Sisällytä tiedostot liitteinä

en: Theme name
fi: Teeman nimi
