Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Send email
id: Kirim email

en: Message
id: Pesan

en: Default
id: Bawaan

en: States
id: Status

en: State
id: Status

en: Attachments
id: Sisipan

en: Sender name
id: Nama pengirim

en: Sender email
id: Email pengirim

en: Theme name
id: Nama tema
