Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​
