Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Message
pl: Wiadomość

en: Default
pl: Domyślny

en: States
pl: Statusy

en: State
pl: Stan

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Attachments
pl: Załączniki

en: From email address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: Webform
pl: Formularz

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Return path
pl: Ścieżka powrotu

en: Elements
pl: Elementy

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Sender email
pl: E-mail nadawcy

en: Include files as attachments
pl: Dołącz pliki jako załączniki

en: Theme name
pl: Nazwa skórki
