Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
