Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Message
he: הודעה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: States
he: מצבים

en: Email
he: דוא"ל

en: State
he: מצב

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: From email address
he: מכתובת דוא"ל

en: Webform
he: טופס - Webform

en: From name
he: שם השולח

en: Return path
he: הנתיב חזרה
