Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
