Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (62 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Message
nl: Bericht

en: Default
nl: Standaard

en: States
nl: Statussen

en: Email
nl: E-mail

en: State
nl: Status

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Send to
nl: Verstuur naar

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: From email address
nl: E-mailadres afzender

en: Webform
nl: Formulier

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: From name
nl: Naam afzender

en: Notification
nl: Melding

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Elements
nl: Elementen

en: Email from address
nl: E-mailadres van afzender

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Sender email
nl: E-mailafzender

en: From email
nl: Van e-mail

en: subject
nl: onderwerp

en: Include files as attachments
nl: Bestanden als bijlagen toevoegen

en: Theme name
nl: Thema-naam

en: Email from name
nl: Naam afzender

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Email to address
nl: E-mail naar adres

en: To email
nl: Naar e-mail

en: Send email as HTML
nl: E-mail als HTML versturen

en: Email CC address
nl: E-mail CC-adres

en: Email BCC address
nl: E-mail BCC-adres

en: CC email
nl: CC e-mail

en: BCC email
nl: BCC e-mail

en: Exclude elements
nl: Uitgezonderde elementen

en: Sends a webform submission via an email.
nl: Verzendt een inzending via e-mail.

en: The selected elements will be included in the [webform_submission:values] token. Individual values may still be printed if explicitly specified as a [webform_submission:values:?] in the email body template.
nl: De geselecteerde elementen worden opgenomen in het [webform_submission:values] token. Individuele waarden kunnen nog steeds worden afgedrukt als ze expliciet zijn opgegeven als [webform_submission:values:?] in het template voor de hoofdtekst van de e-mail.

en: Email to address options
nl: Opties e-mail 'aan'-adres

en: Email BCC address options
nl: Opties e-mail 'BCC'-adres

en: Email CC address options
nl: Opties e-mail 'CC'-adres

en: Email from address options
nl: Opties e-mail 'van'-adres

en: Reply to email
nl: 'Antwoord aan' e-mail

en: Return path email
nl: 'Return path' e-mail

en: To email address
nl: Aan e-mailadres

en: CC email address
nl: CC e-mailadres

en: BCC email address
nl: BCC e-mailadres

en: Reply-to email address
nl: Reply-to email-adres

en: Always include private and restricted access elements.
nl: Privé- en afgeschermde elementen altijd invoegen.

en: If checked, access controls for included element will be ignored.
nl: Indien ingeschakeld, worden toegangscontroles voor het opgenomen element genegeerd.

en: Exclude empty elements
nl: Lege elementen uitsluiten

en: Element key
nl: Element sleutel

en: Exclude unselected checkboxes
nl: Niet-geselecteerde selectievakjes uitsluiten

en: …when <b>draft</b> is saved.
nl: …wanneer <b>concept</b> is opgeslagen.

en: …when anonymous submission is <b>converted</b> to authenticated.
nl: …wanneer anonieme inzending wordt <b>geconverteerd</b> naar geverifieerd.

en: …when submission is <b>completed</b>.
nl: …wanneer inzending is <b>voltooid</b>.

en: …when submission is <b>updated</b>.
nl: …wanneer inzending is <b>bijgewerkt</b>.

en: Custom body…
nl: Aangepaste inhoud…

en: Twig template…
nl: Twig-template…

en: …when submission is <b>deleted</b>.
nl: …wanneer inzending is <b>verwijderd</b>.

en: To send email attachments, please install and configure the <a href=":href_smtp">SMTP Authentication Support</a> module or the <a href=":href_mailsystem">Mail System</a> and <a href=":href_swiftmailer">SwiftMailer</a> module.
nl: Installeer en configureer om e-mailbijlagen te verzenden de module <a href=":href_smtp">SMTP Authentication Support</a> of het <a href=":href_mailsystem">Mail System</a> en <a href=":href_swiftmailer">SwiftMailer</a>-module.

en: …when submission is <b>locked</b>.
nl: …wanneer inzending is <b>vergrendeld</b>.
