Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Message
ca: Missatge

en: Default
ca: Per defecte

en: States
ca: Estats

en: Email
ca: Correu electrònic

en: State
ca: Estat

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Send to
ca: Enviar a

en: Attachments
ca: Adjunts

en: From email address
ca: Adreça  de correu electrònic del remitent

en: Webform
ca: Formulari web

en: From name
ca: Nom del remitent

en: Notification
ca: Notificació

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Sender email
ca: Correu electrònic del remitent

en: Include files as attachments
ca: Inclou els fitxers com adjunts

en: Theme name
ca: Nom del tema
