Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Message
lt: Žinutė

en: Default
lt: Numatytasis

en: States
lt: Būsenos

en: Email
lt: El. paštas

en: State
lt: Etapas

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: From email address
lt: Siuntėjo el. pašto adresas

en: Webform
lt: Web forma

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Elements
lt: Elementai

en: subject
lt: tema

en: Custom body…
lt: Pasirinktinis turinys…
