Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: Message
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: State
th: รัฐ

en: Sender name
th: ชื่อผู้ส่ง

en: Sender email
th: อีเมลผู้ส่ง
