Webform Email Confirmation Link (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: To:
kn: ಗೆ:

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: From:
kn: ಯಿಂದ:

en: Subject:
kn: ವಿಷಯ:

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
