Webform Email Confirmation Link (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: To:
ar: إلى:

en: Never
ar: أبدا

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Confirmation message
ar: رسالة التأكيد

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
