Webform Email Confirmation Link (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: To:
da: Til:

en: Never
da: Aldrig

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Attachments
da: Bilag

en: Email confirmation
da: E-mail-bekræftelse

en: From:
da: Fra:

en: Subject:
da: Emne:

en: Webform
da: Webformular

en: Notification
da: Underretning

en: Confirmation message
da: Bekræftelse

en: Redirect path
da: Omdirigér sti
