Webform Email Confirmation Link (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: To:
he: אל:

en: Never
he: אף פעם

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: From:
he: מאת:

en: Subject:
he: נושא:

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו

en: Settings:
he: הגדרות:
