Webform Email Confirmation Link (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: To:
ja: 宛先:

en: Never
ja: なし

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Attachments
ja: 添付

en: Email confirmation
ja: メール確認

en: Subject:
ja: 題名:

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Notification
ja: 通知

en: Confirmation message
ja: 確認メッセージ

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス
