Webform Email Confirmation Link (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: To:
pt: Para:

en: Never
pt: Nunca

en: Plain text
pt: Texto puro

en: Attachments
pt: Anexos

en: Email confirmation
pt: E-mail de confirmação

en: From:
pt: De:

en: Subject:
pt: Assunto:

en: Notification
pt: Notificação

en: Confirmation message
pt: Mensagem de confirmação

en: Redirect path
pt: Caminho para redirecionamento
