Webform Email Confirmation Link (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: To:
sv: Till:

en: Never
sv: Aldrig

en: Plain text
sv: Ren text

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Email confirmation
sv: E-postbekräftelse

en: From:
sv: Från:

en: Subject:
sv: Ämne:

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Notification
sv: Avisering

en: Confirmation message
sv: Meddelande för bekräftelse

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering
