Webform Email Confirmation Link (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: To:
uk: Кому:

en: Never
uk: Ніколи

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Email confirmation
uk: Підтвердження поштою

en: From:
uk: Від:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Webform
uk: Вебформа

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування

en: Theme:
uk: Тема:

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: Settings:
uk: Налаштування:

en: Reply to:
uk: Відповідь:

en: Webform Email Confirmation Link
uk: Вебформа: Посилання для підтвердження електронної пошти

en: Add the option to send confirmation emails for webform submitters
uk: Додає опцію відправки електронних листів із підтвердженням для надсилачів вебформ
