Webform Email Confirmation Link (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: To:
gl: Para:

en: Never
gl: Nunca

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
