Webform Email Confirmation Link (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Never
tr: Asla

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Attachments
tr: Ekler

en: From:
tr: Kimden:

en: Confirmation message
tr: Onay mesajı

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu
