Webform Email Confirmation Link (1.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: To:
fr: À

en: Never
fr: Jamais

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: Email confirmation
fr: Courriel de confirmation

en: From:
fr: De:

en: Subject:
fr: Sujet :

en: Confirmation message
fr: Message de confirmation

en: Redirect path
fr: Chemin de redirection

en: Theme:
fr: Thème

en: CC:
fr: CC :

en: Debugging is enabled
fr: Le débogage est activé

en: Settings:
fr: Paramètres :

en: BCC:
fr: BCC :
