Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Never
be: Ніколі

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб
