Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: To:
bg: До:

en: Never
bg: Никога

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: From:
bg: От:

en: Subject:
bg: Заглавие:
