Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: To:
de: An:

en: Never
de: Nie

en: Plain text
de: Klartext

en: Attachments
de: Anhänge

en: Email confirmation
de: Bestätigung via E-Mail

en: From:
de: Von:

en: Subject:
de: Betreff:

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Notification
de: Benachrichtigung

en: Confirmation message
de: Bestätigungsnachricht

en: How it works
de: Wie es funktioniert

en: Redirect path
de: Weiterleitungspfad

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung

en: Debugging is enabled
de: Fehlersuche ist aktiviert

en: Settings:
de: Einstellungen:

en: Reply to:
de: Antwort an:

en: Webform Email Confirmation Link
de: Webformular E-Mail-Bestätigungslink

en: Add the option to send confirmation emails for webform submitters
de: Hinzufügen der Option zum Senden von Bestätigungs-E-Mails für Webformularabsender
