Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: To:
es: Para:

en: Never
es: Nunca

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Attachments
es: Adjuntos

en: Email confirmation
es: Confirmación por correo electrónico

en: From:
es: De:

en: Subject:
es: Asunto:

en: About
es: Acerca de

en: Notification
es: Notificación

en: Confirmation message
es: Mensaje de confirmación

en: How it works
es: Cómo funciona

en: Redirect path
es: Ruta de redirección
