Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Never
fa: هیچوقت

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
