Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: To:
it: A:

en: Never
it: Mai

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Attachments
it: Allegati

en: From:
it: Da:

en: Subject:
it: Oggetto:

en: About
it: Informazioni

en: Notification
it: Notifica

en: Confirmation message
it: Messaggio di conferma

en: How it works
it: Come funziona

en: Redirect path
it: Percorso di reindirizzamento
