Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Never
lt: Niekada

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Subject:
lt: Tema:

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Settings:
lt: Nuostatos:
