Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Never
lv: Nekad

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: Notification
lv: Paziņojums
