Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Never
ro: Niciodată

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: About
ro: Despre

en: Notification
ro: Notificare

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare
