Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: To:
ru: Кому:

en: Never
ru: Никогда

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Attachments
ru: Вложения

en: Email confirmation
ru: Подтверждение почтой

en: From:
ru: От:

en: Subject:
ru: Тема:

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Notification
ru: Уведомление

en: Confirmation message
ru: Сообщение о подтверждении

en: Redirect path
ru: Путь переадресации
