Webform Email Reply (2.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: Attachment
fa: پیوست

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: From
fa: از

en: Send
fa: ارسال

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Reply
fa: پاسخ
