Webform Email Reply (2.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: From
oc: De

en: Send
oc: Mandar

en: Reply
oc: Respondre
