Webform Email Reply (2.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: Attachment
ro: Anexă

en: Email
ro: email

en: From
ro: De la

en: Send
ro: Trimite

en: Reply
ro: Replică
